Podobne artykuły

 • Węgry: Ekspansja polskich firm z sektora budowlanego

  Polskie firmy korzystają z budowlanego boomu na Węgrzech. Z początkiem ubiegłego roku, Węgrzy obniżyli VAT na nowe mieszkania domy z 27 do 5 proc. Na Węgrzech nastąpił boom budowlany - wzrost wartości zawieranych umów wzrósł aż o 30 proc. rok do roku.

 • Polacy kochają zakupy na kredyt

  Polacy uwielbiają zakupy, nawet jeśli trzeba je sfinansować kredytem, a wyprzedaże są dodatkowym impulsem do buszowania na sklepach zarówno stacjonarnych, jak internetowych.

 • Brexit: Polscy przedsiębiorcy nie kryją obaw

  Brexit budzi niepokój wśród niemal jednej piątej polskich przedsiębiorców. Ponad 17 proc. ankietowanych przedstawicieli naszych firm był przekonana, że wyjście Wlk. Brytanii z UE będzie miało wpływ na ich działalność.

 • Powstaną zespoły zajmujące się regulacją cen wody

  Do końca roku na regionalnych zarządach gospodarki wodnej powstaną nowe zespoły fachowców, którzy będą wykonywali zadania związane z regulacją cen wody - zapowiedział PAP wiceminister środowiska Mariusz Gajda. na skali kraju będą oni opiniowali ok. 2,5 tys. wniosków taryfowych.

Dodany przez , w dniu 28/02/2018

Paczka bezpieczna podczas transportu

Trwałe, odporne opakowania to podstawa udanego transportu przesyłek.

Kruchy, szklany wazon, zestaw płyt audio czy zabytkowy mebel nie ulegną uszkodzeniu, zarysowaniu czy wprost zmiażdżeniu, jeśli zostaną starannie zapakowane. 
Sprzedający - czy będzie to osoba indywidualna czy firma - buduje w oczach klienta swój pozytywny wizerunek, a usatysfakcjonowany klient odbiera towar w stanie nienaruszonym. Na przeciw nadawcom i adresatom paczek wychodzą firmy sprzedające opakowania ochronne. Należą do nich różnego typu kartony, woreczki strunowe czy koperty wyściełane folią bąbelkową. Występują w rozmaitych rozmiarach, dzięki czemu można opakować w nie produkty małe i o sporych gabarytach. 
Zabezpieczenia paczek nie ograniczają się tylko i wyłącznie do wybrania stosownych opakowań. Można również użyć wypełniaczy do przesyłki przedmiotów szklanych, delikatnych, o nieregularnych kształtach. Paczki należy też zabezpieczyć dobrej jakości taśmami samoprzylepnymi, nie na przykład sznurkiem, który mógłby się łatwo zerwać.  
Inne rozwiązanie skierowane raczej do firm niż jednostek, to maszyna do pakowania produktów. Maszyny takie służą do pakowania w folię różnych wyrobów - na przykład zabawek czy artykułów technicznych. Do maszyn pakujących należą pakowaczki, foliarki i zgrzewarki termokurczliwe. Klienci mogą dokonać wyboru między maszynami pakującymi w układzie poziomym oraz pionowym. Zależnie od rodzaju produktu szykowanego do transportu wybiera się stosowne dla niego profesjonalne urządzenie.
Jeśli szukasz opakowań ochronnych znajdziesz je TUTAJ

Galeria zdjęć:

opakowania ochronne